GRIMALDI LINES
İtalya Napoli'de 1945 yılında kurulan Grimaldi Group, Ro-Ro, konteyner ve genel kargo yüklemelerinde çok amaçlı Ro-Ro ve araba taşıyıcı gemileri ile dünyanın en geniş ve gelişmiş filosuna sahip uzman bir denizyolu şirketidir. Filosunda sahibi olduğu veya kiralanmış olan yaklaşık 55 gemisi bulunan Grimaldi Group bugün Kuzey Avrupa'ya, Akdeniz'e, Batı/Orta Afrika'ya ve Güney Amerika'ya düzenli hat servisleriyle araba, kamyonet ve diğer ticari araçlar ile her türlü konteyner ve genel kargo taşıması gerçekleştiriyor. Gemi ve liman yatırımları sonucunda 2000 yılında “En İyi Denizcilik Hattı“ unvanına layık görülen Grimaldi'nin temsilciliğini 1996 yılından bu yana Egekont sürdürüyor.


KISA MESAFELİ DENİZ TAŞIMACILIĞI

 

Egekont, Grimaldi Lines güvencesinde kısa mesafeli denizyolu taşımacılığı hizmeti ile Avrupa' nın her yerine, tüm binek araçlar, her tip çekici, konteyner, proje yükü, tehlikeli madde ve reefer' larınız için düzenli, dakik ve hızlı taşıma hizmeti sunmaktadır.

Başlıca gidilen destinasyonlar İtalya, Fransa, İspanya, Malta, Tunus ve Libya' dır.


Gemi programları;
 
© 2014 Egekont Konteyner Taşımacılık A.Ş. - Bu sitede kullanılan resim ve belgeler orijinal olup tüm hakları ARKAS'a aittir.
İzinsiz kullanılamaz. - Site Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası
BİLGİ TOPLUMU HİZMETLERİ